Uluslararası ticaretlerde malların serbest bölgelerde güvenle korunmasını sağlayan antrepolar, uluslararası ticaret standartlarının gerektirdiği tüm muhafaza özelliklerine sahiptir. Antrepolarda uluslararası ticarete konu olan mallar sınırlı veya sınırsız süre muhafaza edilebilir.

Antrepo işlemlerinde firmamız malların cinsine göre uygun antrepo sağlamakta ve malların güvenle muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Ticari malların antrepoda kalacağı süre içerisinde firmanızın ihtiyaç duyacağı evraklardan transit işlemlerinin gerçekleşeceği araçlara ve yollara kadar tüm detaylı hizmetler tarafımızdan sağlanmakta ve ticaretinizin aksamasının önüne geçilmektedir.

Antrepo işlemlerinde ihtiyaç duyacağınız tüm evrak ve taşımacılık hizmetleri konusunda sizlerle ihtiyacınız olan bilgileri paylaşıyor ve antrepo işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek herhangi bir mağduriyet yaşamanızı engelliyoruz. Antrepo süresince malların muhafazası için gerekli güvenlik şartları da sağlanmakta ve kayıpların yaşanması engellenmektedir.